Arneštovický mlýn - I. Běh

Aktuální info pro tábor v roce 2021

18.3.2021

... hurá! Alobalové pokrývky nebudou třeba, všichni máte své místo jisté. Zkontrolujte si svůj stav přihlášky a v případě dotazů nám napište. Jsme tu pro vás.
- Další postup naleznete po stažení instrukcí ve sledování přihlášky.
- Údaje k platbě každé přihlášky máte také ve sledování přihlášek.
- Nově jsem pro zapomětlivce přidali reset hesla.
- V případě platby fakturou vás osobně budeme kontaktovat.

ARNEgedon se blíží, raději už se začněte loučit!

 

14.3.2021 - Přiřazení přihlášek

Děkujeme všem za věrnost a přihlášení na tábor! V nejbližších dnech vše zpracujeme a přiřadíme vám čísla. Kontrolujte email a i složku spam!

Pár kusů zůstalo volných, pokud máte někoho, komu byste přáli super tábor v červenci, odkažte ho na nás!
 

3.3.2021 - Přihlášky

Vážení zájemci o účast na táboře v roce 2021,
doufáme, že tábor bude, a i to tak plánujeme. Nicméně veškeré finanční prostředky budeme schraňovat do poslední chvíle, co to jen půjde, abychom Vám je mohli v případě nařízení vlády navrátit.
Termín 3.7.-17.7.2021 Cena: 6890,-
Ve středu 10.3.2021 v 18:18 spustíme přihlašování na tábor.
O přijetí přihlášky rozhoduje jen a pouze čas přihlášení.
Letos budou přihlášky elektronicky na našem webu www.arnestovice1beh.cz Při odjezdu odevzdáte pouze nutné dokumenty, které budou ke stažení ve vašem uživatelském účtu https://www.arnestovice1beh.cz/html/Prihlasky/sledovani.php Doufáme, že Vám tento způsob usnadní veškeré vyřizování ve stávajících měsících, ale jako potvrzení přihlášky budeme brát platbu, na kterou máte od přihlášení 50dní!
Stejně jako loni byla u autobusu měřena teplota, zvažujeme i letos opatření, která by zabránila vniku onemocnění na tábor a my ho tak nemuseli předčasně ukončit, proto je možné, že bude u autobusu vyžadován test na COVID-19 a je možné, že se všichni účastníci podrobí testům v průběhu tábora.
S přáním mnoho zdraví.
Tým Arneštovice 1. běh

15.2.2021 - Oznámení ARNEgedonu

Od naších zpravodajců jsme dostali ověřenou zprávu, že dne 3.7. 2021 dojde k incidentu, kdy svět, tak jak ho známe, zanikne. Nevíme, co se přesně stane, ale dokážeme se zachránit jen tak, že založíme přeživší komunitu ARNEgedon! 

Zde založíme stabilní společenství, které se bude umět postavit všem možným nástrahám apokalypsy: od zásobování potravin, nedostatku vody, přes radiaci, až po biohazard.

Nemusíte se o své ratolesti bát, my vedoucí a praktikanti, ač nás mnozí považují za blázny, se na apokalypsu připravujeme intenzivně už léta a naučíme budoucí generace se o sebe postarat a přežít! Velké naděje vkládáme i do našeho výzkumného týmu, že za pomoci osvícené dětské mysli dokáže přijít na způsob jak katastrofu odvrátit….

Zachraňte své děti a zarezervujte jim místo v posledním bezpečném útočišti na zemi - ARNEgedonu! Počet míst je omezený, tak nepodceňte situaci.

Kdo nestihne rezervovat, doporučujeme alespoň udělat alobalovou pokrývku hlavy a doufat, že to pomůže.

Váš průzkumník a 2. dáma
Márgedon

PS: Sledujte stránky a čekejte na oznámení přihlašování. [????]

8.1.2021

Ahoj všem našim táborníkům, jejich rodičům a všem dalším příznivcům-fanouškům!


    Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku 2021. Určitě jste vykročili tou správnou nohou a nenecháte se rozhodit kdejakou banalitou, tak s chutí do něj!


    Každý rok máme malou informační pauzu a jak jste si určitě všimli, letos se nám trochu protáhla. Jako vždy to však neznamená, že bychom se doma nudou kopali do z...adele. Vymýšlíme, jak bychom udělali další krok k lepšímu táboru, lepším Arne. Mezitím, co facebookové stránky zely prázdnotou, Instagramový účet jel na plné obrátky. Kdo ho nemá, dělá chybu! Takže Ti, co již nechtějí chybovat ale sledovat nás, zde je odkaz. https://www.instagram.com/arnestovice_1.beh/

    Již máme spoustu nápadů na celotáborovou hru (CTH), a to jak od nás, tak i od vás. Jakmile to bude možné, sejdeme se a vyplodíme opět skvělou myšlenku, která nás, jak červená nit, provede prvními 14 prázdninovými dny, na které pak budete ještě dlouho vzpomínat.
Zásadní věc - přihlášky spustíme během února/března 2021 dle vývoje situace a stavu dalších příprav. Opět vám dáme včas vědět, abyste mohli nažhavit svoje mašiny. Neotálejte, trénujte psaní všemi 10ti, (chronicky “mnohoprstí” mohou 11ti), protože tábor je vyprodaný během pár minut.
I když je venku zatím jen bílo, naše myšlenky se už pomalu přesouvají do léta a moc se na vás těšíme už teď.

S kamarádským AHOJ a ,,Arne zdar,,
1. běh Arneštovický Mlýn.